Dermaheal Dark Circle Solution

Regulāra Dermaheal kosmētikas līdzekļu lietošana var efektīvi palēnināt ādas novecošanās procesus, veicinot ķermeņa reģeneratīvos procesus.

Dermaheal kosmētikas līdzekļos esošie augšanas faktori un citokīni stimulē to dabīgo veidošanos organismā, nosakot, cik lielā daudzumā un kurā problēmzonā šiem procesiem ir jānotiek.

Medicīniskās kosmētikas līdzekļos esošās inovatīvās sastāvdaļas, kuru skaitā ir pretnovecošanās iedarbības aminoskābes, minerāli, antioksidanti un multivitamīni, padara šos produktus jo īpaši efektīvus ādas novecošanās pazīmju novēršanai. Augšanas faktori un tos imitējošie peptīdi ir galvenie elementi medicīniskās kosmētikas produktos.

Dermaheal līdzeklis pret „tumšajiem lokiem” zem acīm - unikāls mezoterapijas līdzeklis „tumšo loku” novēršanai zem acīm.

Universālajai līdzekļa formulai ir divējāds edekts – tas ātri samazina „tumšos lokus” zem acīm regulējot melanoģenēzi un normalizē apasiņošanu. Tā patentētais 3 biomimētisko peptīdu komplekss padara līdzekli sevišķi efektīvu, un tam estētiskajā medicīnā nav līdzvērtīgu līdzekļu.

Jautājumu forma

Pieslēgšanās forma

Epasts
Parole

Reģistācijas forma